دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان با فرمانده ناحیه سپاه فردوس
سالروز تاریخی 13 شهریور را که مصادف است با حضور حضرت امام خامنه ای برای کمک به زلزله زدگان در زلزله 1347فردوس به عنوان مبدأ تاریخ گروه های جهادی، ظرفیت خوبی برای ارتقای منطقه ایجادخواهد نمود.

دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان با فرمانده ناحیه سپاه فردوس

سرپرست شبکه بهداشت و درمان به اتفاق مسئولین بهداشتی درمانی حوزه سلامت برای دیدار با فرماندهی سپاه فردوس به حضور جناب سرهنگ فاطمی نسب رفتند.

آقای آریافر گفت:کارکنان بهداشت و درمان نشان دادند که در طی دوسال اخیرپیشگیری و مبارزه با بیماری کووید 19 با همکاری گروه های جهادی و کمک نیروهای بسیجی می توان بحران های ناشی از بیماریهای همه گیر را مدیریت نمود.

 

فرمانده ناحیه سپاه فردوس نیز گفت: با توجه به چهره جوان و روحیه جهادی که در مدیریت شبکه بهداشت و درمان دیده می شود می توان امیدوار بود که از پس مشکلات برآمده و در جهت ارتقای مسائل بهداشتی درمانی بیش از پیش موفق تر باشد.

آقای فاطمی نسب افزود؛ فعالیت های گروه های جهادی را باید گسترش بدهیم تا کارها زودتر و افراد بیشتری از خدمات بهره مند شوند.

 

وی سالروز تاریخی 13 شهریور را که مصادف است با حضور حضرت امام خامنه ای برای کمک به زلزله زدگان در زلزله 1347فردوس به عنوان مبدأ تاریخ گروه های جهادی، ظرفیت خوبی برای ارتقای منطقه عنوان نمود.

منبع:
شبکه بهداشت و درمان فردوس
تعداد بازدید:
20
تاریخ:
1401/05/11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal