برگزاری کارگاه استانی بیماریهـای قابل پیشگیـری با واکسـن
هدف ازیرگزاری این کارگاه آشنایی با نظام مراقبت بیماریها و مرور برنامه های جاری، بررسی شاخص های ایمن سازی بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن، تجهیزات نگهداری و حفظ زنجیره سرد واکسن می باشد.

برگزاری کارگاه استانی بیماریهـای قابل پیشگیـری با واکسـن

 

کارگاه استانی نظام مراقبت بیمارهای قابل پیشگیری با واکسن و زنجیره سرما با شرکت 40 نفر از کارشناسان این حوزه باحضوراساتیددانشگاه علوم پزشکی در سطح استان به میزبانی شهرستان فردوس برگزارشد.

آقای دکترمجیدشایسته گفت: هدف ازیرگزاری این کارگاه آشنایی با نظام مراقبت بیماریها و مرور برنامه های جاری، بررسی شاخص های ایمن سازی بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن، تجهیزات نگهداری و حفظ زنجیره سرد واکسن می باشد.

 

رئیس مرکز بهداشت پس از عرض خیر مقدم خدمت کارشناسان واحد مبارزه با بیماریها که از شهرهای استان خراسان جنوبی در جلسه حضور یافتند ،تشکر کرد.

آقای حسینی زاده از زحمات دو ساله این واحد که به صورت فشرده و مستمر توانستند با ویروس کرونا مقابله کنند و به حق در خط مقدم تلاش های خوبی داشته اند، قدردانی کرد.

وی افزود ویروس کرونا نشان داد که ویروس ها وجود دارند و می توانند قدرت زیادی برای تهدید سلامت بشر را داشته باشند.

 

رئیس مرکز بهداشت فردوس با بیان اینکه ویروس باعث شد تا کارکنان حوزه سلامت، دیده شوند و مردم بدانند که چقدر رعایت مسائل بهداشتی مهم است، لذا نگاه جامعه به مسائل بهداشتی عوض و رعایت بهداشت عمومی و خصوصی ارتقا یافت .

آقای حسینی زاده گفت: لازم است از مردم خوب و فهیم استان تشکر کنیم که اگر همکاری مردم نبود ما مشکلات عدیده ای داشتیم. همکاری مردم باعث شد که مسائل بهداشتی و هشدارهای بازدارنده برای خطرات احتمالی در جامعه ارتقاء پیدا کند و مردم کمتر آسیب ببینند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فردوس نیز از حضور معاون بهداشتی و سایر همراهان دانشگاه و کارشناسان سایرشهرستان تشکر کرد.

آقای رسولی مقدم از زحمات و تلاش های شبانه روری آقای دکتر شایسته در دوران مدیریت کرونا در دانشگاه تقدیرنمود.

 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان فردوس
تعداد بازدید:
110
تاریخ:
1401/03/22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal