مراسم تقدیر از پزشکان و معرفی متخصصین جدید
در مجموعه مدیریتی شهرستان همیشه سعی شده در کنار پزشکان باشیم و از طرف مقابل نیز انتظار می رود تا اطبا با تشخیص مناسب و حدأقل خطا فعالیت نمایند.

مراسم تقدیر از پزشکان متخصص و معرفی متخصصین جدید با حضور مسئولین شهرستان به میزبانی شبکه بهداشت و درمان در هتل عماد نظام برگزارشد.

در این محفل امام جمعه، فرماندار، رئیس شورای شهرستان، دادستان و رئیس شبکه بهداشت و درمان و معاونین و سایر مسئولین محترم حضور داشتند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان ضمن تشکر از تشکیل جلسه، به پزشکان جدید خیر مقدم و از تلاش سایر متخصصین که زحمات زیادی در مدت شیوع کرونا متحمل شدند قدردانی کرد.

آقای دکتر نگهبان گفت: تک تک همکاران و حتی پزشکان بودند که با هم تلاش کردند که مجموعه بتواند بر مشکلات فایق آید.

همه کارکنان حوزه سلامت باید درست کار کنند و این کار مراقبت و مواظبت همه را می طلبد.

وی همه را به درست رفتار کردن با بیماران توصیه نمود چرا که اگر درست رفتار نشود بازخوردهای اجتماعی آن به سرعت درسطح جامعه منعکس می شود.

رییس شبکه ،رفتار خوب بعضی از پزشکان را برای خود به عنوان اسوه و الگو معرفی کرد.

امام جمعه فردوس گفت: خوشحال هستیم که پزشکان از راههای دور برای خدمت به این شهرستان آمده اند و خدمت به مردم با رضایت مندی لذت بخش خواهد بود.

 

حجت الاسلام شاکری افزود امیدوارم در طول مدت خدمت در فردوس به عزیزان سخت نگذرد و بعد از انجام وظیفه و خاطرات خوب و رضایت ازفردوس دراذهان باقی بماند.

در این جلسه فرماندار گفت: باعث افتخار است که میزبانی شما پزشکان را در فردوس داریم. پزشکان در زمان کرونا واقعا فداکاری کردند.

آقای حلاج مقدم از متخصص عفونی (آقای دکتر ناصری) که در زمان کرونا زحمات زیادی را برای بیماران متحمل شدند، تقدیر و تشکر نمود.

وی افزود: خوشبختانه در حوزه مدیریت سلامت همدلی و همکاری خوبی وجود دارد و شهرستان فردوس از لحاظ فیزیکی و تجهیزات پزشکی از شرایط نسبتاً خوبی برخوردار است.لذا همه ما مسئولین تلاش می کنیم تا خواسته به حق مردم با رضایت مندی انجام شود.

 

فرماندار خطاب به پزشکان گفت :خوشحال می شویم اگر کمبودی احساس کردید مسئولان را مطلع تا حتی الامکان از خدمات رفاهی، تجهیزات پزشکی، سایر امورخدماتی برای پزشکان مهیا تا بتوانند از جاذبه های شهرستان مانند آبگرم معدنی، کویر، مناطق ییلاقی استفاده نمایند.

در مجموعه مدیریتی شهرستان همیشه سعی شده در کنار پزشکان باشیم و از طرف مقابل نیز انتظار می رود تا اطبا با تشخیص مناسب و حدأقل خطا فعالیت نمایند.

آقای حلاج مقدم ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (سلام ا... علیها) و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ،روحیه جهادی سردار را نیز سرمشق و راهبرد برای خدمت به مردم توصیه نمود.

 همه مسئولین به نحوی برای حمایت از پزشکان و مجموعه بهداشت و درمان اعلام همکاری نمودند.

منبع:
شبکه بهداشت و درمان فردوس
تعداد بازدید:
191
تاریخ:
1400/10/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal