جلسه تقدیر از گروه جهادی بنیاد فرهنکی المهدی
آنچه که کار شده در هر جایی (نزد خدا) اگر قرار بود که دیده و ثبت شود قطعاً انجام شده است

جلسه تقدیر از گروه جهادی بنیاد فرهنکی المهدی برگزار شد

 

جلسه تقدیر از زحمات گروه جهادی بنیاد فرهنگی المهدی فردوس در سالن اجتماعات حضرت امام رضا علیه السلام آموزشگاه بهورزی برگزار شد:

گروه جهادی از جوانان دانشجوی رشته پرستاری شهرستان فردوس هستند که در موج های شیوع کرونا به یاری کارکنان بخش درمان در بیمارستان حضرت رسول (صلّی الله علیه و آله و سلّم) آمدند و جانانه کمک کردند.

جوانانی علاقه مند و با نشاط همچون زمان جنگ تحمیلی که با عشق و علاقه سر از پا نشناخته برای جنگ با ویروس منحوس کرونا کمر همت بستند و تا آخر به مبارزه ادامه خواهند داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردوس ضمن تقدیر خالصانه از زحمات گروه جهادی بنیاد المهدی مخصوصاً مدیر گروه جهادی جناب حاج آقای روح ا... زال و نماینده گروه جناب آقای بشارتی تشکر و قدردانی کرد.

آقای دکتر نگهبان گفت: اگر کمک های بنیاد المهدی نبود شاید ما مشکلات بیشتری داشتیم ولی خوشبختانه این عنایت خداوند بود که این عزیزان در شرایط بحرانی و ترس از کرونا به داد مردم و کارکنان حوزه درمان بدون هیچ گونه چشمداشتی شتافتند و ما را یاری کردند.

مدیر گروه جهادی المهدی نیز ضمن تشکر از تشکیل جلسه برای عزیزان جهادگر گفت: این یک امتحان الهی و توفیق خدمت است که در این مسیر ما چیزهای زیادی یاد گرفتیم و تجربه خوبی بود لذا باز هم از کمک و حضور خود در این صحنه ها خسته نخواهیم شد و همچنان در صحنه هستیم.

مدیر گروه پرستاری بیمارستان حضرت رسول(صلّی الله علیه و آله و سلّم) نیز پیشنهادهای خوبی را برای استفاده از ظرفیت گروه جهادی داد و خواستار پیگیری درخواست دانشجویان شد.

عضو محترم گروه جهادی نیز گفت: آنچه که کار شده در هر جایی (نزد خدا) اگر قرار بود که دیده و ثبت شود قطعاً انجام شده است ولی مسئولین هم وظیفه ای دارند که نباید در این خصوص کوتاهی صورت گیرد.

آقای دکتر غفاری افزود صحنه ی الان را می توان به صحنه های کمک در جنگ تحمیلی عنوان کرد که از همه نهادهای مردمی کمک می شد و جوانان با خلوص و علاقه مندی در این آزمون شرکت می کردند و بالاخره پیروز شدند. چه اشکال دارد امتیازاتی را هم لحاظ گردد  و برای این قشر جهادگر در جای خودش اعمال گردد.

هدایایی به رسم یادبود به عزیزان جهادگر توسط مسئولین تقدیم شد.

ضمنا یادآورمی شویم که ازسایرگروههایی جهادی که تاکنون بااین مجموعه همکاری داشته اند دربرنامه های بعدی تقدیر به عمل خواهد آمد.

منبع:
شبکه بهداشت و درمان فردوس
تعداد بازدید:
264
تاریخ:
1400/06/17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal