جلسه گرامی داشت روز بهورز
الحمدلله همه بهورزان شهرستان از نیروهای جوان و با نشاط هستند.

جلسه گرامی داشت روز بهورز برگزار شد.

به مناسبت گرامی داشت روزبهورز جلسه ای درسالن اجتماعات حضرت امام رضا (علیه السلام) بهورزی برگزارگردید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردوس 13 شهریور ، روز بهورز را به تمام بهورزان تبریک عرض نمود و گفت الحمدلله همه بهورزان شهرستان از نیروهای جوان و با نشاط هستند.

دکتر نگهبان افزود اخلاق بهورزان در بهداشت باید توسعه محور و روش پیشگیرانه ای باشد.

 

لذا خواستار انتقال توصیه های بهداشتی ساده برای مردم از زبان بهورزان شد. مثلاً استنشاق آب نمک در بینی و گلو، عسل درمانی و خواص لیمو ترش تازه، دستورالعمل داروی حضرت امام کاظم (ع) که برای پیشگیری از کرونا و نیز ضد ویروس  وموثرمی باشد را توصیه و تأکید کرد.

رئیس شبکه اضافه کرد که می توان با همین توصیه های ساده ولی مهم در پیشگیری و درمان بیماری ها به مردم کمک کرد و این که همه ما وظیفه داریم به مردم خدمت کنیم و همه ما برای دولت کار می کنیم ان شاء ا... فعالیت های ما رضایت خالق یکتا را در پی داشته باشد. چرا که ما به دنبال روزی حلال نیز هستیم.

 

رئیس مرکز بهداشت نیز ضمن تبریک روز بهورز گفت؛ دستورالعمل های بهداشتی را همه بهورزان باید برای مردم ترویج نمایند تا بتوانیم در پیشگیری بیماری و مرگ و میر همنوعان اقدام کرده باشیم.

آقای حسینی زاده به خاطر مدت زیادی که بهورزان در خط مقدم در مراکز و خانه های بهداشت می باشند و برای مقابله با کرونا زحمت های زیادی کشیدند از آنان تشکر کرد.

رئیس مرکز بهداشت نیز گفت: در تمام طول این سال ها اندیشمندان در دنیا به فکر بودند که برای انسان ها در ارایه خدمات حوزه سلامت اقداماتی عادلانه و مؤثر را برقرار نمایند و اصول اولیه بهداشتی را هر روز کامل تر از قبل بیان نمایند، مثلاً در خانه های بهداشت در حال حاضر خدمات تخصصی نظیر کیت های تشخیص سرطان و سایر کیت های تشخیصی انجام پذیر شده است.

سپس نماینده بهورزان ضمن تشکر از برگزاری این مراسم، مشکلات پیش روی بهورزان را به سمع و نظر مسئولین حوزه سلامت رسانید.

 

در پایان از بهورز نمونه استانی در سال 1399سرکارخانم طیبه بزم آرا(شاغل خانه بهداشت بیدسکان) وبهورز نمونه  شهرستانی درسال1399سرکارخانم صدیقه زرعی(شاغل خانه بهداشت خانیک) و سایر بهورزان به نحوی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان فردوس
تعداد بازدید:
263
تاریخ:
1400/06/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal