۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
افتتاح يكي ديگر ازپروژه هاي ملي درحوزه سلامت
افتتاح يكي ديگر ازپروژه هاي ملي درحوزه سلامت باحضور معاون استاندار ومدير درمان دانشگاه علوم پزشكي كلنيك ويژه علامه فاضل توني افتتاح شد

افتتاح كلنيك ويژه علامه فاضل توني بيمارستان شهيددكترمصطفي چمران شهرستان فردوس با حضورمعاون استاندار

 

 

 

سرپرست شبكه بهداشت و درمان ضمن عرض خيرمقدم خدمت به تمامي حاضرين در جلسه بويژه آقاي مهندس فرهادي معاون عمراني استانداري خراسان جنوبي آقاي دكتر ارجمندي مدير درمان دانشگاه علوم پزشكي و تمامي مسئولين ادارات و نهادها و روحانيت هفته دولت راتبريك گفت.

دكترسعيد مجيدي گفت:

اميدوارم افتتاح اين كلينيك منشائ خير و بركت براي مردم باشد.كلينيك ويژه 750 متر زيزبنا دارد كلنگ زني احداث آن در بهمن 94 انجام شدو تاكنون 2 ميليارد تومان براي اين ساختمان هزينه شده است.وي افزود 25 متخصص در حال حاضر در فردوس فعاليت مي كنند.كه16 نفر در اين كلينيك ارايه خدمت خواهند نمود.لازم به ذكراست قبل از طرح تحول مراجعه مردم به كلينيك حدود1000 نفر در ماه بود ولي الان 11000 نفر در ماه مي باشد.علي رقم انتقادها به بهداشت و درمان ارايه خدمات همچنان بايد بهتر و بيشتر باشد چرا كه مردم فردوس مردم خوبي هستند.

وي از فرماندار و مسئولين بويژه آقاي دكتر قائمي كه نگاه خاص ويژه به فردوس دارندوهمچنين

از دكتر اميرحسنخاني و از كليه دست اندركاران و همكاران شبكه بهداشت و درمان كه در اين پروژه ها ما را ياري نموده اندتشكركرد.

آقاي مهندس فرهادي معاون عمراني استانداري خراسان جنوبي ضمن عرض سلام به مردم فردس ، ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر در هفته دولت رابه حاضرين تبريك گفت.

وي افزود ،نگاه دولت تدبير و اميد به بخش درمان و سلامت جامعه يك نگاه ويژه بوده و بزرگترين و مهم ترين طرح در كشور طرح تحول سلامت در دولت يازدهم مي باشد.

آقاي فرهادي گفت :در ماه هاي اخير اقدامات خوبي در اين زمينه در شهرستان فردوس انجام شده است و در خصوص تصادفات و مشكلات نيز دولت براي شهرستان اقداماتي را دردستوركاردارد.

مسير جاده راور به فردوس و طبس در برنامه دولت هست و بهسازي اين جاده در حال انجام است كه درآينده شاهد كاهش تصادفات دراين مسيرخواهيم بود.

معاون استاندار اضافه كرد:اميدواريم اقدامات دولت بتواند رضايت مردم را در پي داشته باشد.

وي از همكاران دانشگاه   علوم پزشكي بيرجند و شبكه بهداشت و درمان فردوس در خصوص پيگيري و افتتاح اين پروژه ها در مدت كوتاهي به انجام رساندندتشكر كردوگفت  همه بايد قدردان زحمات پزشكان و پرسنل زحمتكش اين مجموعه باشيم.

كلينيك تخصصي ويژه علامه فاضل توني در دهه فجركلنگ زني شد و پس از 18 ماه با فضاي بزرگتر نسبت به كلينيك تخصصي قبلي در متراژ 750 متر زيربنا دردوطبقه با اعتبار بالغ بر 2 ميليارد تومان از اعتبارات ملي با همت مسئولين محترم ساخته شد.قابل ذكر است كلينيك جديد فضاي انتظار مجزايي براي مراجعين به پزشك مربوطه در نظر گرفته شده است و باعث مسرت است كه در هفته دولت بدست مسئولين محترم استان و شهرستان به بهره برداري رسيد.

 

 
 
 
 
 
منبع: شبكه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 55 تاریخ درج: 1396/06/08
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal