۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
جلسه توديع ومعارفه مسئول حراست شبكه
جلسه توديع ومعارفه مسئول حراست شبكه معرفي آقاي هروي به عنوان سرپرست جديد حراست

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس جلسه توديع و معارفه مسئول حراست در اين شبكه با حضور مدير حراست دانشگاه و همراهان محترمشان آقاي مهندس صدر و مهندس عقابي در سالن اجتماعات مركز بهداشت برگزار شد.

ابتدا آقاي دكتر مجيدي سرپرست شبكه بهداشت و درمان از خدمات صادقانه آقاي محمد اسماعيل مهري كه زحمات زيادي را متحمل شده اند تقدير نمود.

وي گفت : علي رقم خواسته اينجانب تلاش كرديم با توجه به نياز شبكه هنوز از وجود آقاي مهري استفاده شود ولي به دلايل قانوني اين امر ميسر نشد. ليكن ناچار هستيم از ايشان خداحافظي كنيم و براي ايشان ازايزد منان آرزوي توفيق مي نماييم.

و اما نيروي جوان و ارزشمند جناب آقاي هروي به جانشيني ايشان انتخاب شده اند كه اميدواريم با تعامل و هم انديشي براي هر گونه پيشگيري از مسائل بهداشتي و درماني و غيره آمادگي لازم را داشته باشند و براي رسيدن به اهداف عاليه نظام سلامت تلاش لازم را اعمال نمايند.

مدير حراست دانشگاه نيز با بيان اينكه يكي از بهترين نيروهاي خوب ما در واحد حراست واحدهاي تابعه آقاي مهري بودند كه تعامل و همكاري بسيار خوبي را با اينجانب داشتند، ولي تقدير اينست كه فرصت ها در گذر است و كارها را بايد به ديگري سپرد. از زحمات ايشان قدرداني و براي اين عزيز آرزوي توفيق نمود.

ايشان ضمن معرفي آقاي هروي به سمت سرپرستي حراست شبكه بهداشت و درمان فردوس حكم وي را قرائت و تقديم نمود.

آقاي دكتر زراعتكار گفت : از شما مسئول جديد مي خواهم تا همچون گذشته با دانشگاه همكاري داشته باشيد و توان و هم و غم خود را براي جلوگيري از هر گونه مسئله و يا تنشي بكار گيريد تا وظايف محوله را به نحو احسن و رضايت مندي انجام نمائيد.

وي در خصوص حساس بودن مسئله حراست و اشراف برساير واحدهاي مختلف و نكات ايمني و حساس شغلي براي خود و كاركنان مطالبي مهمي را عنوان كرد.

آقاي مهري مسئول حراست شبكه با صحبت هايي از نحوه كاري از ابتداي استخدام تا كنون و فراز و نشيب هايي كه تاكنون بوده را با لطف و ياري خدا به انجام رسانيده و اميدوارم كه دوست و همكار جديد كه سكان اين پست خطير ومهم را به دست مي گيرند فعال تر و با نشاط تر كار كنند. وي گفت ما تمام اين عظمت و جايگاه در نظام مقدس جمهوري اسلامي به ويژه آرامش و امنيت را مديون خون شهدا هستيم و در آستانه سالروز وفات حضرت ام البنين (س) و تكريم مادران و همسران شهداء و روز بزرگداشت شهداء قرار داريم كه خداوند به خاطر خون شهداء، اسلام و مسلمين را ياري نمايد . ان شاء ا...

در پايان احكام جداگانه اي به مسئول قبلي و فعلي حراست قرائت و تقديم اين عزيزان گرديد.

 

 
 
 
 
منبع: شبكه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 184 تاریخ درج: 1395/12/22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal