۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
جلسه معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فردوس
جلسه معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فردوس حکم سرپرستی شبکه بهداشت ودرمان فردوس ازطرف رییس دانشگاه قرائت شد

جلسه معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فردوس روز شنبه مورخ 16 بهمن 95 ساعت 12 درسالن تالار محراب فردوس برگزار شد.

این جلسه با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی(آقای دکتر امیرحسنخانی) ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند(آقای دکتر قائمی) و معاونین محترم دانشگاه و همچنین امام جمعه، فرماندار شهردار و شورای محترم و سایر مقامات اداری فردوس  برگزار گردید.

ابتدا تلاوتی چند از آیات قرآن و سپس خیرمقدم و تبریک ایام ا... دهه فجر خدمت حاضرین عرض شد.

امام جمعه محترم حاج آقای بابایی ایام دهه فجر را تبریک و انتخاب سرپرست جدید در این ایام را فرخنده و آرزوی توفیق خدمت برای این عزیز از خداوند خواسته و برای رئیس فقید شبکه آقای دکتر سیدمحمود میرزائی علو درجات را از حضرت باری تعالی خواستار شدند.

سرپرست فرمانداری آقای اسماعیلی تلاش و خدمت در راستای اهداف و آرمان های انقلاب و خدمت به مردم بخصوص محرومین را از سرپرست جدید خواستار شده و این امررااز اولویت های کاری آقای دکتر مجیدی عنوان کرد.

آقای دکتر قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی با عرض خیرمقدم و تبریک ایام ا... دهه فجر، ولادت حضرت زینب(س) روز پرستار را به تمامی پرستاران و همگان تبریک عرض نمود. وی دکتر مجیدی را یکی از بهترین پزشکان برای خدمت رسانی به مردم معرفی کرد و خواستار اجرای سیاست های بهداشت ودرمان نظام و دولت را از ایشان خواستار و ابلاغ خود را مبنی بر معرفی آقای دکتر مجیدی به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فردوس را تقدیم وی نمود. رئیس دانشگاه از زحمات صادقانه رئیس فقید تقدیر و تشکر کرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی نیز با سخنانی مبنی بر حسن انتخاب آقای دکتر قائمی برای سرپرست جدید شبکه بهداشت فردوس ابراز نمود و از آقای دکتر مجیدی خواست تا در خدمت به محرومین و درمان مردم همت کنند و برای ارتقای بهداشت و درمان و دانشکده تمام تلاش خود را بکار گیرد.

دکتر امیرحسنخانی گفت من از موقعی که نماینده شدم کمتر توانسته ام در اتاق عمل و یا مطب باشم چون وقت ندارم و باید به مسائل شهرستان و حوزه انتخابیه و کارهای مجلس بیشتر رسیدگی کنم.

وی اضافه کرد مشکلات شهرستان زمانی قابل حل است که همگی دست به دست هم دهیم و از بزرگان دعوت شود تا در جریان امور قرار گرفته تا بتوانند چاره اندیشی نمایند.

سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فردوس نیز با تبریک ایام ا... دهه فجر و روز پرستار خدمت مدعوین به بیان برنامه های خود پرداخت.

دکتر سعید مجیدی گفت: ابتدا خیلی سخت است که من بجای کسی بنشینم که رئیس ما بود و برای گره گشایی هر مشکلی توان خود را بکار می گرفت.

من نیز تصمیم بر این دارم که توان خود را با کمک همکاران خوبم در فردوس و تعامل بادانشگاه و سایر ادارات محترم فردوس به کار گرفته تا برای ارتقای سیستم تصمیمات خوب را اتخاذ و جامعه عمل بپوشانیم.

در ادامه با پخش کلیپی از شادروان دکتر میرزائی و سخنرانی آن مرحوم در دهه فجر 94 و بیان خدمات تحول سلامت و همچنین مجموعه فعالیت ها و مسئولیت های وی در مدت خدمت وی در شهرستان به نمایش گذاشته شد هدایایی نیز از طرف شبکه بهداشت و درمان ، بیمارستان، دانشکده و سایر ادارات به رسم یادبود به خانواده محترم آن مرحوم که در جلسه حضور داشتند تقدیم گردید.

در پایان با ذکر صلوات و فاتحه ای برای روح مرحوم دکتر سید محمود میرزائی جلسه خاتمه یافت.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
منبع: شبکه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 232 تاریخ درج: 1395/11/17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal