۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
برگزاری اولین دوره مسابقات تنیس روی میز شهرستان فردوس
برگزاری اولین دوره مسابقات تنیس روی میز شهرستان فردوس کرامیداشت دهه مبارک فجر جام پزشکان (یادبود شادروان دکتر سید محمود میرزائی)

برگزاری اولین دوره مسابقات تنیس روی میز شهرستان فردوس

کرامیداشت دهه مبارک فجر

جام پزشکان (یادبود شادروان دکتر سید محمود میرزائی)

روز سه شنیه مصادف با 12 بهمن ماه اولین روز از دهه مبارک فجر ساعت 20:30 اولین دوره مسابقات تنیس روی میز شهرستان فردوس «جام پزشکان» به یاد شادروان دکتر سید محمود میرزائی در مجموعه ورزشی شهید درخشان فردوس برگزار شد.

این دوره مخصوص پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان محترم برگزار گردید. تعداد 10 نفر از پزشکان در مسابقه شرکت کردند که پس از طی کردن مراحل مسابقه به افرادی که مقام اول تا سوم را کسب کردند تندیس راکت با زیرنویس یاد بود آقای دکتر میرزائی تقدیم گردید.

نفر اول در این مسابقه آقای دکتر قربانی ، نفر دوم آقای دکتر فضائلی و نفر سوم آقایان دکتر علیزاده و دکتر مقربی بودند. و به رسم یاد بود یک تندیس مقام اول نیز به خانواده محترم شادروان دکتر میرزائی تقدیم شد.

این دوره از مسابقات با همکاری هیئت تنیس روی میز اداره ورزش و جوانان و تربیت بدنی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردوس برگزار شد.

در این جلسه تماشاگرانی از نوجوانان و جوانان شرکت نمودند و همچنین مسئولین محترم شهرستان از جمله امام جمعه موقت شهرستان، شهردار، شورای محترم شهر، نیروی انتظامی و تعدادی دیگر از کارکنان شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: شبکه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 70 تاریخ درج: 1395/11/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal