۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
سفر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به فردوس
سفر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به فردوس تجهیزات بیمارستان جدید به فردوس رسید

سفر آقای دکتر کاظم قائمی به همراه معاونین محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجندبه فردوس

جلسه مقدماتی و تمهیدات لازم برای ورود تحویل تجهیزات بیمارستان جدید 140 تخت خوابی فردوس در محل بیمارستان جدید تشکیل شد.

رییس مراکز بهداشت فردوس ضمن خیر مقدم خدمت تمامی حاضرین در این جلسه بویژه نماینده مجلس شورای اسلامی (آقای دکتر امیرحسنخانی) ، سرپرست فرمانداری، امام جمعه شهرستان، ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولین شهرستانی در آستانه دهه مبارک فجر را به فال نیک گرفت و ابراز خرسندی کرد تا پس از انتظار چندین ساله شاهد تجهیز و سپس افتتاح این ساختمان چند طبقه درمانی در شهرستان باشیم .

دکتر طهماسبی با ذکر نام و یادی از رئیس فقید شبکه بهداشت و درمان فردوس از زحمات آن عزیز زنده یاد تشکر و قدردانی نمود و از حاضرین خواست برای شادی روح آن مرحوم فاتحه قرائت نمایند.

امام جمعه شهرستان فردوس با ابراز خوشحالی از تحویل تجهیزات به بیمارستان جدید از دولت عزیز و زحمات شخص آقای دکتر هاشمی (وزیر بهداشت) تقدیر و همچنین از زحمات تمامی عزیزان بویژه نماینده محترم مجلس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و سایرین قدردانی نمود و تمام این زحمات و خدمات را از برکت خون شهیدان و مسئولین انقلاب اسلامی عنوان کرد.

آقای دکتر کاظم قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ابتدا از زحمات مرحوم دکتر میرزائی قدردانی و عرض تسلیت به خانواده محترم آن مرحوم که در جلسه حضور داشتند ابراز نمود و گفت چه خوشحال می شدم اگر آقای دکتر میرزائی در قید حیات می بود و نتیجه زحماتش را می دید . دکتر قائمی ساخت این بیمارستان بزرگ را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی می داند.

تاکنون برای ساخت بیمارستان مبلغ 40 میلیارد تومان و برای خرید تجهیزات پزشکی آن 40 میلیارد تومان هزینه شده است که ان شاءا... به همین زودی ها شاهد افتتاح و بهره برداری از این بیمارستان خواهیم بود و به دلیل در قرار داشتن در مسیر ترانزیت خدمات خوبی را برای مردم عزیز و شهرهای همجوار ارائه خواهد نمود.

در این جلسه شخصیت های دیگر ی نیز صحبت نمودند. و لوح تقدیری به رسم یادبود به خانواده محترم مرحوم دکتر سید محمود میرزائی از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی تقدیم شد.

سپس آقای دکتر قائمی و سایر همراهان از مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی اسلامیه و پایگاه اورژانس بازدید نمودند و در پایان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و سایر همراهان بر سر مزار آقای دکتر سید محمود میرزائی در روستای بیدسکان حاضر شده و فاتحه ای برای روح آن مسئول متعهد و جانباز دفاع مقدس قرائت نمودند.

 

 

 
 
 
 
 
 
منبع: شبکه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 179 تاریخ درج: 1395/11/07
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal