۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
سفر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به فردوس
سفر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به فردوس مراسم تودیع ومعارفه رییس بیمارستان شهیدچمران

سفر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به فردوس

جلسه تودیع و معارفه رئیس بیمارستان شهید دکتر چمران فردوس ساعت 10 صبح روز یکشنبه با حضور آقای دکتر قائمی رئیس دانشگاه ، آقای دکتر دهقانی معاون درمان دانشگاه، آقای دکتر باریک بین معاون پشتیبانی دانشگاه و سایر هیئت همراه و مسئولین شهرستان، سرپرست فرمانداری، امام جمعه موقت ، رئیس شبکه بهداشت و تعدادی از مسئولین برای تودیع آقای دکتر ابراهیمی (رئیس سابق بیمارستان) و معارفه آقای آریافر (رئیس جدید بیمارستان) برگزار شد.

آقای دکتر میرزائی رئیس شبکه فردوس ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام ماه صفر به حاضرین خیر مقدم و از حسن توجه رئیس دانشگاه و معاونین ایشان تشکر کرد.

آقای اسماعیلی (سرپرست فرمانداری) نیز از مقام عالی وزارت و رئیس دانشگاه و سایر مسئولین خدمات رسانی برای مردم و بیماران در فردوس را به خاطر موقعیت شهرستان تأکید کرد و فراهم نمودن امکانات پزشکی و تکمیل شدن سایر پروژه های درمانی برای استفاده سایر شهرستان های همجوار را در فردوس خواستار شد.

 

وی حسن توجه و نظر ویژه وزیر بهداشت برای تکمیل پروژه بیمارستان جدید تشکر کرد و از خدمات رئیس قدیم بیمارستان قدردانی و برای رئیس جدید بیمارستان آرزوی توفیق نمود.

دکتر قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: رئیس جدید بیمارستان از افراد پر تلاش این مجموعه انتخاب شده است و به یاری خدا مسئولیت سنگین بیمارستان را باید تحمل وخدمت نماید .

 

وی یادآوری کرد باتوجه به نزدیک شدن پایان کارپروژه بیمارستان جدید به همین زودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود ولی بدلیل استخدام نیروی لازم درسال آینده به بهره برداری خواهدرسید.

نماینده دفتر دکتر امیرحسنخانی نیز از نگاه متوازن و خوب رئیس دانشگاه به تمامی شهرهای خراسان جنوبی و بالاخص وزیر بهداشت تشکر نمود و پیام تشکر دکتر امیرحسنخانی را از رئیس دانشگاه عنوان نمود.

دکتر دهقانی معاون درمان دانشگاه یادآوری کرد: معاونت درمان دانشگاه به اکثر تعهدات خود در حوزه درمان جامعه عمل پوشانده و برای سایر اقدامات انجام نشده نیز همت خواهد کرد.

 

وی افزود برای اولین بار در این شهرستان متخصص جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات حضور یافته و مردم باید قدردان این متخصص باشند.ضمناً رایزنی لازم توسط نماینده فردوس در مجلس شورای اسلامی برای استقرار دستگاه MRI چه از بخش خصوصی و چه دولتی اقداماتی صورت گرفته در حال انجام است و این رضایت مردم را در بر خواهد داشت.

دکتر ابراهیمی (رئیس سابق بیمارستان) از مجموعه مسئولین استانی وشهرستانی تشکر نمود و مهمترین خصیصه مسئولین شهرستان فردوس را همدلی و همزبانی عنوان کرد.


 

آقای آریافر (رئیس جدید بیمارستان) گفت:ازاینکه رییس دانشگاه به اینجانب اعتماد نموده تشکر وخاطر نشان کرد که  با تمام توان برای توسعه درمانی و تجهیز بیمارستان دکتر چمران تلاش خواهم نمود.

 

 

درپایان سفر،رییس دانشگاه پس ازعیادت چندبیماردر بخش قلب برای بازدید ازبلوک زایمانی واورژانس وساختمان جدید مرکزخدمات جامع سلامت اسلامیه وهمچنین پایگاه اورژانس باغشهر اسلامیه برتسریع کار پروژه ها تاکید نمود.

 

 
 
منبع: شبکه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 459 تاریخ درج: 1395/09/09
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal