۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
گردهمایی دندانپزشکان و مسئولین سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و شهرهای تابعه
گردهمایی دندانپزشکان و مسئولین سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و شهرهای تابعه باحضورمعاون اجرایی حوزه معاونت بهداشتی استان ومدیر مسئول گروه سلامت دهان ودندان در فردوس

گردهمایی مسئولین سلامت دهان و دندان استان در فردوس

در تاریخ 1/9/95 روز دوشنبه ساعت 9 گردهمایی دندانپزشکان و مسئولین سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و شهرهای تابعه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان فردوس برگزار شد.

رئیس شبکه بهداشت ضمن تشکر ازمعاون اجرایی حوزه ماونت بهداشتی استان ومدیر مسئول گروه سلامت دهان و دندان مرکز بهداشت و همراهان و همچنین سایر مسئولین واحد سلامت دهان و دندان از شهرهای همجوار و عرض تسلیت ایام اربعین امام حسین (ع) به حاضرین خیر مقدم گفت.

جلسه با ارائه گزارش آماری از مجموعه خدمات و فعالیت های داندانپزشکان در مراکز خدمات جامع سلامت توسط مسئول واحدمربوطه در مرکز بهداشت به صورت اسلاید نمایش داده شد.

آقای دکتر غفرانی از مجموعه فعالیت های انجام شده نسبتااعلام رضایت داشته و خواستار ارائه خدمات بیشتر در زمینه ترمیم را یادآور شد. وی بااعلام خبر خوشی از راه اندازی ساختمان کلینیک دندانپزشکی کودکان امام علی (ع) با اعتبار 300 میلیون تومان در فردوس برای ارائه خدمات در این منطقه خبرداد.

خانم دکتر احمدی پیما نیز باتاکید بر ارائه خدمات بیشتردرزمینه ترمیم دندان را به همکاران تذکر داد، وی درخصوص اخذتعرفه سیاست دولت را در اجرای طرح تحول سلامت برای خدمات بیمه ای روستائی رایگان و برای سایر بیمه ها 30 درصد عنوان نمود.

دراین جلسه مشکلات دندانپزشکان و نحوه خدمات به مردم و ارائه راحل مشکلات و ابهامات در بعضی خدمات مطرح گردید.

در پایان این جلسه از مرکز خدمات جامع شهری و روستایی باغشهر اسلامیه به منظور ارزیابی خدمات از لحاظ کمی و کیفی بازدید به عمل آمد.

 
 
 
 
 
 
 
منبع: شبکه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 101 تاریخ درج: 1395/09/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal