۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
برگزاری جلسه شورای سلامت شهرستان
برگزاری جلسه شورای سلامت شهرستان تصمیم برای پیشگیری از انتقال بیماری باایجاد تسهیلات به ...

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان فردوس در روز یکشنبه مورخ 30/3/95 با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار )رئیس جلسه( به میزبانی شبکه بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

دکتر سیدمحمود میرزائی رئس شبکه بهداشت، ضمن عرض تبریک ماه رمضان به مسئولین ادارات و حاضرین در جلسه ؛ پرداختن مصوبات قبلی و گزارش توسط دبیر جلسه و همچنین مسائل جدید شهرستان را خواستار شد.

 

  

آقای اسماعیلی(معاون فرماندار) با حدیثی از پیامبر گرامی اسلام(ص) که می فرمایند روزه بگیرید تا سالم بمانید صحبت را آغاز نمود. وی خدمات رسانی دولت مخصوصاً در بخش بهداشت و درمان را زیاد برشمرد و گفت سزاوار نیست کسی این همه خدمت را نادیده بگیرد و یا کوچک تلقی نماید چرا که خدمات دولت مربوط به شخص خاصی نیست. این خدمات ، خدمات نظام است به مردم که واقعاً جای دارد از مسئولین شبکه بهداشت و درمان تقدیر و تشکر کرد. و تمام مسائلی که مطرح می شود مسئله نظام است مانند برجام که در این مورد حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) می فرمایند:«چه مخالفان و چه موافقان برجام هر دو مبالغه می کنند» پس باید انصاف باشیم.

 
 
 
 

دبیر جلسه شورای سلامت مصوبات قبلی جلسه را مطرح و توضیحات را از مسئولین پیگیری خواست که بعضاً توضیحات خوبی را ارائه نمودند.

مباحثی نظیر تسهیلات برای دامداریها در مجتمع های جدیدبا توجه به کمبود منابع آب بخش توزیع مواد غذایی که احتمال دارد سلامت انسان ها به خطر افتد مانند توزیع پنیر محلی غیربهداشتی و بدون نظارت و سایر موارد در مراکز عرضه.

در بخش خارج از دستور جلسه کارشناس آموزش مرکز بهداشت نیز برنامه خودمراقبتی سفیران سلامت را برای حاضرین بطور خلاصه مطرح نمود و اعلام شد تا ادارات به این مهم صحه گذاشته تا برای جلوگیری از هرگونه مخاطراتی وبپیشگیری از بروز بیماری ها برای فرد و بعد خانواده و نهایتاً جامعه صورت گیرد تا بتوانیم جامعه ای سالم و بانشاط داشته باشیم.

 

 

 

 

منبع: شبکه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 36 تاریخ درج: 1395/03/31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal