۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
برگزاري جلسه شوراي سلامت شهرستان
برگزاري جلسه شوراي سلامت شهرستان جلسه شوراي سلامت و امنيت غذايي شهرستان فردوس

در تاريخ 3/12/94 جلسه شوراي سلامت و امنيت غذايي شهرستان فردوس با حضور فرماندار و رئيس شبكه بهداشت و درمان و ساير مسئولين و نمايندگان ادارات و نهادهاي شهرستان ساعت 12:30 در سالن اجتماعات شبكه بهداشت و درمان برگزارگرديد.فرماندار فردوس به عنوان رئيس جلسه در ابتدا به حاضرين خيرمقدم و سپس خواستار همكاري جدي اعضاي شورا در خصوص اجراي برنامه هاي مرتبط با سلامت مردم تا حصول نتيجه شد.آقاي رجبي مقدم بر شركت حداكثري همه مسئولين و نهادها و مردم در انتخابات دشمن شكن دو مجلس خبرگان و شوراي اسلامي (هفتم اسفند)تاكيد نمود.سپس دبير جلسه مصوبات قبلي رابراي پيگيري و اعلام اقدامات انجام شده مرور و گزارش نمود.مسئولين پيگيري نيز در پاسخ، اقدامات را گزارش و موانع را يادآوري كرده تاراهكار قانوني در جلسه مطرح گردد.

ازجمله اقدامات قابل پيگيري:

1- خروج دامداريها از مناطق شهري فردوس با پيگيري شهرداري و مركزبهداشت همراه با آموزش لازم وموفقيت 70% خروج دامها از مناطق حاشيه به بيرون فردوس انجام شد.

2- مقرر شد : جهاد كشاورزي ، آبفاي روستايي و شهرداري تسهيلات لازم را براي انتقال دامداريها به موتور پمپ شيراز فراهم نمايند.

3- با همكاري اداره صنعت و معدن ، مركز بهداشت ، نيروي انتظامي و تعزيرات حكومتي مقرر شد اماكن و سوپر ماركت هايي كه مواد غذايي بسته بندي شده بدون مشخصات بهداشتي را توزيع مي كنند پيگيري و به عنوان متخلف به مراجع ذيصلاح معرفي وباآنان برخورد قانوني نمايند.

4- بحث سلامت مردان توسط مسئول سلامت خانواده مركز بهداشت مطرح و راهكارهاي اجرايي و انتظارات يادآوري شد و مقرر گرديد: ادارات براي معرفي پرسنل خود براي تشكيل پرونده سلامت اقدام نمايند.

5- تشديد نظارت بهداشتي و ساير اقدامات تسهلات نوروزي در جلسه مطرح و مقرر شد طبق برنامه هاي اجرايي كه اعلام خواهد شد اقدام گردد.

 

منبع: شبكه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 66 تاریخ درج: 1394/12/04
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal