۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
بيانيه روزجهاني قدس
بيانيه روزجهاني قدس طرح خيانت بارمعامله قرن محكوم است

 

 
 
 
                                                                         فلسطين پاره تن اسلام است

فلسفه و محتواي روز جهاني قدس در بستر رمضان المبارك كه موسم تمرين صبر و استقامت است، نويدبخش نصرت الهي است كه آياتِ محكماتِ قرآن مجيد، آن را محصول پايداري، مقاومت و نهراسيدن از دشمن معرفي مي‌نمايد. سنت الهي، پيروزي ايمان و حق است و حق مداران و مجاهدان صبور و خداخواه، تحقق "وَ لَيَنصُرَنَّ اللهُ مَن يَنصُرُه" و نيز "انَّ اللّه مَعَ الصَّابرِينَ" را يقيناً به نظاره مي‌نشينند. با وجود گذشت سال‌ها از توطئه فرامنطقه‌اي اشغال كامل فلسطين و آوارگي يك ملت مظلوم به يمن تدبير امام خميني (ره) در تعيين روز جهاني قدس، همچنين استقامت، مبارزه و انتفاضه‌هاي مردم فلسطين همراه با حمايت‌هاي معنوي، سياسي و اجتماعي ملت‌هاي آزاده دنيا، رژيم اشغالگر قدس تاكنون روي آرامش را به خود نديده است و امروز صهيونيست‌هاي زمين‌گير با سدّ عظيم مقاومت بر سر راه دست‌اندازي هايشان به ساير سرزمين‌هاي منطقه مواجه هستند. روز قدس، روز اميد و اتحاد مسلمانان بيدار در سايه مقاومت و روز انذار غافلان و ساده‌لوحان و منحرفان از سراب مرگ‌آور سازش است.

روز قدس روز همبستگي با ملت مظلوم فلسطين و روز منكوب كردن تروريسم دولتي رژيم صهيونيستي است؛ آري! اين يادگار بزرگ امام راحل (ره) است كه نور اميد را در دل‌هاي مستضعفان روشن مي‌كند و لرزه بر اندام مستكبران مي‌اندازد. خيزش دوباره ملت‌ها در اين روز، آن هم در شرايطي كه دامان ناپاك آمريكا و اسرائيل غاصب به ننگي ديگر آلوده شده و با خيانت برخي سران مرتجع عرب طرح توطئه معامله قرن را كه شامل انضمام كامل قدس به رژيم صهيونيستي و نابودي كامل حق بازگشت آوارگان فلسطيني به كشورشان و انضمام شهرك‌هاي موجود در كرانه باختري را به اين رژيم شامل مي‌شود، در سردارند. اين جنايتي است كه ننگ آن دامان همه كساني را كه با آن همكاري و از آن حمايت مي‌كنند، مي‌گيرد و عواقبي بس رعب‌انگيز براي جبهه باطل در بطن خود دارد و آتش خشم فلسطينيان و همه مسلمانان جهان را بيش از پيش شعله‌ور خواهد كرد.

امسال نيز مردم مؤمن و روزه‌دار ايران در روز حيات اسلام در سراسر كشور، هم صدا با مسلمانان و آزادگان عالم حمايت خود را از آرمان فلسطين و رهايي قدس شريف اعلام خواهند كرد. مركز مقاومت بسيج بنياد شهيد و امور ايثارگران به همراه آحاد بسيجيان و ايثارگران بنياد همگام با مردم ايران، ضمن گراميداشت ياد شهداي فلسطين و مقاومت اعلام مي‌دارد كه روز جمعه 10 خرداد با صلابت در راهپيمايي روز جهاني قدس شركت نموده و به پشتيباني از ملت مظلوم فلسطين و مقاومت اسلامي فرياد مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريكا سر خواهند داد.

 

 

بسيج جامعه پزشكي وپايگاه اداري الرحمن شهرستان فردوس

منبع: تعداد بازدید: 55 تاریخ درج: 1398/03/09
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal