۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
ديدار هيئت مديره مجمع خيرين سلامت باامام جمعه شهرستان فردوس
ديدار هيئت مديره مجمع خيرين سلامت باامام جمعه شهرستان فردوس سعي وتلاش فعاليتهاي خيرين براي رفع نياز مردم است

در آستانه زادروز كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي عليه السلام هيات مديره مجمع خيرين سلامت بر آن شدند كه با ديدار علماوبزرگان در نهاد امامت جمعه شهرستان از اراشادات و همكاري مبلغين ديني و بلندگوي نماز جمعه براي پيشبردكارهاي خيرين استفاده نمايند.

ماه مبارك رمضان ماه خود سازي است و چون زمينه هاي كار خير در اين ماه فراهم است. مي شود قدم هاي خوبي را با همكاري خوبان شهر براي رفع نياز هاي درماني برداشت.

آقاي نقره داني مدير اجرايي مجمع خيرين سلامت گفت:

هدف و وظيفه مجمع خيرين سلامت رفع نيازمندي هاي حوزه سلامت در دو بيمارستان و دانشكده و همچنين مراكز خدمات جامع سلامت شهري روستايي است.

آقاي نقره داني حمايت مجموعه هاي خيريه و موسساتي كه در كارهاي خير مشاركت دارند را منوط به كمك گيري از خيرين شهرستان و حتي خارج از شهرستان دانست. وي گفت : يكي از راه هاي تداوم و شكوفا شدن اين گونه فعاليت هاي؛ معرفي موسسات به مردم و گزارش دادن به مردم به طور مستمر و تشويق و تقدير از خيرين ياري دهنده در اين عرصه هاست.

اميدواري دادن به مردم كه بدانند اين موسسه به مردم خدمت مي كنند خيلي مهم است .

مسئول اجرايي مجمع از امام جمعه تقاضا كرد در نماز جمعه ها از كاركرد خيريه ها و وظايف آنها براي مردم سخن بگويند.

در اين جلسه  از اعضاي موسسه خيريه حضرت فاطمه (سلام عليها) بيمارستان شهيد چمران نيز حضور داشتند . گزارش خوبي در خصوص كمك هاي دارويي ، بستري و حمايتي در سال گذشته به بيماران بي بضاعت و نيازمند ارائه شد كه مجموعا حدود 100 ميليون تومان در اين خصوص مساعدت حاصل شده است .

امام جمعه شهرستان فردوس ضمن تبريك هفته كرامت و سالروز ميلاد كريم اهل بيت(ع) گفت : مي توان ا ز تمام خيرين در كل كشور علاوه بر فردوسيها كمك بگيريم. با تماس ها و ديدارها و آشنايي هايي كه در جاهاي مختلف برقرار مي كنيم بايد بحث مشكلات مردم را مطرح نمود .

حجت الاسلام بابايي با مهم دانستن بحث درمان مردم و گراني دارو و ، درمان را از اولويت هاي كاري مجمع خيرين عنوان كرد . ايشان اضافه كرد بعضي از مردم  بي بضاعت  هم در هزينه درمان ، دارو و تغذيه در مضيقه هستند و بايد به آنان كمك شود و اين كار يك وظيفه انساني است.

امام جمعه فردوس پيشنهاد داد كه به خانه نيازمندان برويم و از نزديك به صورت رودررو به بررسي مشكلات پرداخته و راه هاي برون رفت از مشكلات درماني مثل معرفي بيمه هاي درماني و تشويق و كمك آنان به اينكه بيمه شوند را راه كارمناسبي دانست.

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس نيز گفت : نيازمندي ها بايد سنجش شود و براي خريد وسايل و كمك به درمان بايد اولويت بندي داشته باشيم تا خدمت مطلوب و مورد نياز صورت گيرد.

در اين جلسه به مسائل و نيازمندي هاي مهم شهرستان از جمله سي تي اسكن و MRI  اشاره اي شد.

 

 

 
منبع: شبكه بهداشت و درمان فردوس تعداد بازدید: 171 تاریخ درج: 1398/02/30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان فردوس - خيابان خرمشهر - شبكه بهداشت و درمان شهرستان فردوس
تلفن: 32722976-056     دورنگار: 32723111-056   كدپستي     E-mail: ferdows[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal